Tarih öncesinde, sırasında ve sonrasında başınızın etrafında dönebilecek sonsuz sorular vardır, bu yüzden randevunuzun nihai bir başarı olduğundan emin olmak için erkekler için en iyi flört ve buluşma ipuçlarının bir listesini derledik.

Flört etmek zor bir iş olabilir. Ne giymelisin? Nerede buluşmalısın? Ne kadar demelisin? Kim ödemeli? Randevunuzdan ne kadar sonra aramalısınız? Bu kadar çok soruyla, randevunuzu tanımaya odaklanmak çok zor. Burada nasıl kadınlar (eğer içine konum) tarih erkekler için bazı buluşma ipuçları bulacaksınız.

1- İlk izlenimler her zaman önemlidir

Yırtık kotun şanslı olabilir, ama unutma, bu randevunuzun sizi ilk izlenimi olacak. Evet, olmadığın biri gibi davranmamalısın ama bir kız görünüşünle gurur duymanı isteyebilir. Endişelenmeyin, bu tam bir smokin giymek gerekir anlamına gelmez, ama bir duş, bir tıraş ve uygun bir şey koyarak size tarih etkilemek ve iyi bir başlangıç için kapalı yardımcı olacaktır. Şimdi endişelenmen gereken tek şey zamanında ortaya çıkmak. Buluşmak için yola çıkın.

2- Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir yer seç

Sürekli flört etmek yıldırıcı bir deneyim olabilir. Eğer senden bir yer seçmeni istediyse, tanıdık bir bölgede buluşmayı ayarlayarak bu sinirleri kesmeye yardım et. Bu daha rahat hissetmenize yardımcı olacaktır. Yine de, belki normal Cumartesi gecesi barınızdan uzak durun, çünkü arkadaşlarına rastlamak randevunuzda biraz dikkat dağıtıcı olabilir.

3- Kendine güven önemlidir

Yönetim kurulu genelinde, güven çekici – coşku parlaklık yapacaktır. Eğer biraz utangaçsan, tanımadığın insanlarla konuşarak önceden pratik yapın. Ya da, randevuda yken, hobi gibi hevesli olduğunuz bir konuyu seçin. Bu konuda tutkuyla konuşurken o senin güvenini hissedecek. Birçok kişi de kendi görünümü hakkında utangaç olabilir. Bir altı-pack ile 6ft uzun boylu olmayabilir, ama kendi cilt ve mutlu olmak rahat olduğunu göstermek için bir kadın için daha çekici.

4- Sürekli konuşmaktan kaçının

Randevunda, tüm konuşmayı yapmadığından emin ol. Bu tarih iyi giderse, gelecekte hikayelerinizi paylaşmak için çok daha fazla fırsat olacaktır. Duraklamalardan korkmayın ve tarih sorularınızı sorarak buluşmadaki konuşmayı karıştırmaya yardımcı olun. Dinlemek önemlidir, çünkü onun söyleyecekleriyle ilgilendiğini gösterir.

5- Konuşmayı eğlenceli tutun

Konuşmanızı açık kalpli tutmaya çalışın. İlk randevunuzda, işinizden neden hoşlanmadığınız veya yaşadığınız diğer sorunlar hakkında derinlemesine bir sohbete girmek istemezsiniz. Evet bazen buluşma ciddi olmak zorunda, ama kalma erken aşamalarında, biraz eğlenin.

6- ‘Eskilerinizi’ konuşmaktan kaçının

Eski sevgilin hakkında konuşmak tehlikeli bir bölge. En iyisi konuşmadan tamamen uzak durmak. Randevunuzun ilgi duyması pek olası değil ve aranızdaki garip şeyleri hissettirebilir. Tarihiniz konuyu açarsa, yanıtları kısa tutmaya çalışın (şüpheli görünmeden). Geçmişinin tarih olduğuna ve onun yerine onu tanımak için zaman harcamak istediğine dair ona güvence ver.

7- Telefonunuzu kapatın

Arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmeye çalışırken telefonların çalması daha sinir bozucu bir şey yoktur, ve bu bir randevuda da rahatsız edicidir. Sadece sessiz ya da titreşim üzerine koymayın, hala buluşmadayken dikkatinizi dağıtabilir gibi. Telefonunuzu tamamen kapatın. Eğer tamamen tarihe odaklanmak için telefonunuzu kapadığınızı öğrenirse, onunla tam olarak iletişim kurmak için zaman ayırdığınızı takdir edebilsin.

8- Faturayı paylaşmaya izin verin

Bir feminist ya da çıkıyor sanız, çoğu kadın onlar fatura kendi payına ödeme olduğunu varsayar. Randevunuzun başına doğru ona haber vermeye değer olabilir, böylece ikiniz de aynı fikirdesiniz. Flörtün ilk aşamalarında, sana borçlu olduğunu düşündüğü için değil, senden hoşlandığı için seninle vakit geçirmesini istiyorsun.

9- Doğru takip

İkinci bir randevu istemiyorsan, onu arayacağını söyleme. Kendini kötü hissedeceksin ve o da incinebilir. “Bu gece harika vakit geçirdim” de. Onu tekrar görmek istiyorsan, oyun oynama. Evet, filmlerde her zaman birbirleriyle iletişim kurmak için birkaç gün bırakırlar, ama bu gerçek hayat. Birkaç gün içinde onunla iletişime geçmezsen, rahatsız edilemeyecek ya da randevudan zevk alamayan biri gibi görüneceksin. Ona ne kadar iyi vakit geçirdiğini ne kadar çabuk söylersen o kadar iyi. Bir sonraki buluşma ihtimalini de arttırmış olursun.

10- Bir bayan arkadaştan geri bildirim alın

Flört okulda öğrenmek bir şey değil, biz sadece derin sonunda atlamak ve nasıl gittiğini görmek zorunda. Ama, eğer flört becerilerini geliştirmek için arıyorsanız, neden bir kadın arkadaşı ile konuşmak değil. Son randevunuzu, nereye gittiğinizi, ne yaptığınızı ve ne hakkında konuştuğunuzu tartışın. Herkes farklı görüşlere sahiptir, ama bir sonraki buluşmada daha iyi olmak için nasıl bazı yararlı geribildirim vermek için yardımcı olabilir.

Tavsiyelerimizin bundan sonraki ilk randevunuzda kullanılmasını umuyoruz. Ama eğer hala bir akşam çıkmak için bir flörtünüz yoksa internet sitelerinden tanışmak için kılavuzumuzu siz de inceleyebilirsiniz.